Ettevõttest

OK Incure – inkassovaldkonna ekspert

OK Incure on rahvusvahelise võrgustikuga inkassovaldkonna ekspert. Meie põhitegevus on krediidihaldus, nõuete ost, võlgnevuste kohtuväline ja kohtulik sissenõudmine Eesti Vabariigi territooriumil.

OK Incure on Soome inkassoettevõtte OK Perintä Oy tütarettevõte. Koos oma emaettevõttega kuulume kiiresti arenevasse B2Impact finantsgruppi, mille peakontor on Oslos. Alates 2013. aastast on B2 Impact grupp laienenud enam kui 20 riiki Skandinaavias ja mujal Euroopas. Lisaks on B2 Impact grupil kontorid ka Austrias ja Luksemburgis.

Meie meeskonna kogenuimad spetsialistid omavad töökogemust Eesti inkassoturul alates 1997. aastast.

Pikaajalise valdkonnas töötamise kogemuse kaudu oleme omandanud kohtuväliste ja ka kohtulike nõuete sissenõudmisel ekspertteadmised. Ühtviisi mugavalt tunneme end nii siseriiklikke kui ka välismaiseid ning äri- ja erakliente teenindades.

Miks valida oma koostööpartneriks OK Incure?

 1. Pikk kogemus valdkonnas
 2. Kõigile parim lahendus
 3. Püsiv töötajaskond
 4. Usaldusväärne partner
 5. Menetlusinfo reaalajas
 6. Rahvusvaheline pädevus

Meie tegevusvaldkond

Inkassoettevõte on Sinu partner, kes võtab enda kanda suhtlemise Sinu võlglasega ja leiab lahenduse tekkinud võlaprobleemile.

Meile võib usaldada nii ärinõuete kui ka eraisikute vastu suunatud tarbmislaenude sissenõudmise. Osutame mitmeid erinevaid juriidilisi teenuseid nõuete menetlemisel. Viimastel aastatel on eraisikute tarbimislaenude maht jõudsalt kasvanud ja probleemid laenude tagasimaksetega absoluutväärtuses samuti. Sellest tulenevalt on eraisikute tarbimislaenude sissenõudmisest saanud meie peamine tegevusala. Samas on ka ärinõuete sissenõudmisel oma oluline positsioon ja teenindame mitmeid tuntud Eesti ettevõtteid. Täiendame ennast pidevalt, et pakkuda kvaliteeti ja efektiivsust antud valdkonnas, võttes arvesse ka kliendi vajadusi ja võlgnevuste eripära. Meie klientide eesmärgiks inakssoettevõtte kaasamisel on tulemused, maksete laekumisest tekkiv rahulolu ja kliendisuhete säilimine pikas perspektiivis. Neid väärtuseid me ka oma klientidele pakume.

Finantsasutuste silmis oleme hea mainega ja hinnatud võlanõuete ostja. Oleme Eestis ja Euroopas ostnud võlaportfelle juhtivatelt pankadelt ja krediidiasutustelt. Pakume oma kliendile tähtajalist nõuete loovutamise lepingut ja sellega kaasnevat kindlustunnet lepingu perioodiks. Lepingu kehtivuse jooksul on kliendil võimalik sobiva hinnaga vabaneda nõrgemate laenuvõtjatega sõlmitud lepingutest.

Tehingupartnerina järgime hoolikalt omalt poolt välja töötatud teenindusstandardit ja B2 Impact grupi eetikakoodeksit, et mitte rikkuda võlausaldajate ja tarbijate vahelisi suhteid ja säilitada usaldus finantsturu turuosaliste vahel.

Toimiv metoodika

Kasutame oma töös metoodikat ja praktikaid, mis on ennast pika aja jooksul tõestanud.

Väärtuslikud nõuanded

Meilt saad lihtsaid kuid väärtuslikke nippe, kuidas makseraskustesse sattunud kliendiga töötada.

Täpne ajastus

Tihti sõltub võlaprobleemi lahendamine järjepidevusest ja õigest ajastusest.

Tasu vastavalt tulemustele

Meie teenus on kliendile ilma täiendavate kuludeta ja tasu sõltub saadud tulemustest.

OK Incure kaudu saadud tagasiside ja nõuanded on väärtuslikud.

Sageli jääb koostöö kliendi ja inkassofirma vahel halva tagasiside tõttu puudulikuks. Selle vältimiseks on OK Incurel kliendi jaoks kindel kliendihaldur, kes on kontaktisikuna alati olemas, kellega saab koostöö planeerimise või edasiarendamise faasis kohtuda, kes annab menetluste osas tagasisidet ja nõustab klienti.  

Toetame integreeritud lahenduste loomist ja läbimõeldud jooksvat koostööd. Oleme paindlikud ja oma klientide jaoks alati olemas. Üldise ülevaate menetluste osas ning arveldusraportid saab igal ajahetkel ka OK-Online kliendiveebi kaudu. 

Ave Kukk – menetlusjuht

Switch The Language

  WE WANT TO HEAR FROM YOU

  ADDRESS

  OK INCURE OÜ
  Marienthali Keskus (5. floor)
  Mustamäe tee 16, 10617
  PHONE: +372 675 5820
  EMAIL: mail @ okincure.ee
  Monday-Friday 09:00-17:00
  Registry code: 11542046
  Tallinn, ESTONIA

  OTHER WAYS TO CONNECT