Ajalugu

Incure Inkasso on asutatud aastal 1997. Tolleks ajahetkeks olid märgatavaid tulemusi andnud varasemate aastate struktuursed reformid, jõupingutused Eesti integreerimiseks rahvusvahelisse majandusse ja panganduse ekspansiivne areng. Oli suurenenud usaldus Eesti majanduse vastu, mida tugevdas valitsuse range eelarvepoliitika. Tarbijahindade tõus oli aeglustunud. Tänu intensiivsele investeerimistegevusele ning nii välis- kui ka sisenõudluse märgatavale suurenemisele kiirenes majanduskasv. Ka teenuste pakkumist võimaldas ja toetas nii kohaliku nõudluse kui ka välisnõudluse kasv.

Eesti ettevõtete ja eraisikute finantsandmete kogumise ja töötlemisega oli mõned aastad varem alustanud Eesti ettevõte Krediidiinfo AS. Ta kaardistas juba Eesti ettevõtete maksekäitumist, krediidipoliitikat ja pankrotte ning haldas maksehäireregistrit. Eesti ettevõtete kohta pakuti raportite koostamist ning vahendati infot välisfirmade kohta.

1997 aasta majanduskliimas oli tõenäoliselt keeruline kui mitte võimatu leida ettevõtjat, kes ei oleks pidanud tegelema maksmata arvetega. Kui ettevõtja on kauba müünud või teenuse osutanud, annab see loomulikult talle õiguse nõuda selle eest ka kokkulepitud tasu. Juhul, mil tasu vabatahtlikult ei makstud, tuli hakata tegelema võla sissenõudmisega. Kui ettevõttes majasisene jurist või igapäevaselt koostööd tegev advokaat puudub, oli ja on kasulik teada, et ka inkassofirma abil on võimalus võlgade sissenõudmiseks hõlpsalt olemas.

“ Elu on töö ja kõik, mida sa teed, lisab sulle kogemusi. ”
– Henry Ford
1997

Incure Inkasso Eestis

Asutati Eestis osaühing Incure Inkasso, hiljem tegutseti ärinimega OÜ Incure Inkasso Agentuur.
2003

Incurele omistati TCM grupis agendi staatus

Omistati TCM Group International Ltd agendi staatus.

2006

Incure sai TCM grupis osanikuks

Incure Inkasso Agentuur sai rahvusvahelise inkassoliidu TCM Group International Ltd osanikuks, omades ainuesindusõigust grupisiseste võlanõuete sissenõudmisel Eesti Vabariigis. Just osanikustaatus annab meie klientidele parimad võimalused kiirema ja odavama võlamenetluse läbiviimiseks enam kui 100 välisriigis.

2008

OK Perintä asutas Eestis tütarettevõtte

Soome ettevõte OK Perintä Oy asutas Eestis tütarettevõttena osaühingu OK Debt Collect OÜ.

2012 august

OK Perintä Oy omandas Incure

OK Perintä Oy omandas Incure äritegevuse  ja toimus ettevõtete OK Debt Collect OÜ ja Incure Inkasso OÜ ühendamine, edasist tegevust jätkati ärinimega OK Incure OÜ.

2012 september

B2Holding omandas OK Perintä

B2Holding, mille peakontor asub Oslos, omandas Soome ettevõtte OK Perintä Oy ja ühtlasi ka tema tütarettevõtte OK Incure OÜ.

2013 alates

OK Incure kuulub B2Holding gruppi

Koos emaettevõttega OK Perintä Oy kuulume kiiresti arenevasse B2Holding gruppi, mis on laienenud enam kui 20 riiki Euroopas.

2014 sügis

OK Incure keskendub võlaportfellidesse investeerimisse

Alates 2014. aasta sügisest oleme keskendunud võlaportfellidesse investeerimisele, mis on kujunenud üheks peamiseks põhitegevuseks.

2020

B2Holding Euroopas 3.positsioonil

B2Holding on Euroopas esindatud enam kui 20 riigis.

2020

OK Incure

OK Incure kuulub TCM grupi võrgustikku, millel on rahvusvahelise võlamenetluse valdkonnas kogemusi üle 30 aasta.

Sinu inkassoagentuur

Switch The Language

  WE WANT TO HEAR FROM YOU

  ADDRESS

  OK INCURE OÜ
  Marienthali Keskus (5. floor)
  Mustamäe tee 16, 10617
  PHONE: +372 675 5820
  EMAIL: mail @ okincure.ee
  Monday-Friday 09:00-17:00
  Registry code: 11542046
  Tallinn, ESTONIA

  OTHER WAYS TO CONNECT